Jsme tu pro vás! Po-Pá 8:00 - 16:00 | Profesionální poradna 810 700 026

Jakou zvolit hloubkovou regeneraci pro své vlasy?

Holky z Pro-vlasy.cz
02. července ⋅ Ostatní

Vsaďte na keratin

Pokud toužíte po opravdu intenzivní regeneraci suchých, poškozených nebo barvených vlasů, naneste na vlasy vyživující péči s keratinem – jedná se o nejúčinnější vyživující látku, díky které budou vaše vlasy zase pružné, lesklé a silné. 

Keratin je základ vlasu

Vlas obsahuje až 90 % keratinu, který odpovídá za zdraví, hebkost, lesk a sílu vlasů. Díky keratinu vlas odolá paprskům letního slunce i studené zimě, stejně jako teplu ze stylingových nástrojů jako jsou žehličky, kulmy na vlasy apod. 

Nejen vnější vlivy ale také dlouhodobý stres může poškodit keratinové řetězce, které jsou zodpovědné za neporušený tvar vlasu. Jakmile se jednou keratin rozpadne na více malých řetězců, začne se dostávat z vlasu pryč. Vlasy jsou poté vysušené a bez života.

Jak keratin zlepší zdraví vlasů?

Po použití přípravku s vyšším obsahem keratinu dochází k vyplnění trhliny ve vlasovém vláknu, a tím je vlas poddanější a lesklejší. Vlasy se po použití přípravku s keratinem také snadněji upravují.

Kde najdeme nejlepší produkty?

Mimořádných regeneračních a ošetřujících vlastností ve všech svých výrobcích dosahuje luxusní vlasová kosmetika BK Brazil Keratin. Obsahuje velké množství keratinu a dalších aktivních látek, živin a vitamínů i netradičních složek jako je čokoláda, zlato nebo arganový olej.

Set vlasové kosmetiky od BK Brazil Keratin

Pod značkou BK Brazil Keratin naleznete produkty na běžnou domácí péči – šampóny, kondicionéry atd.

Dbejte na složení přípravků

1. Pro-vlasy vždy vybírejte přípravky s hydrolyzovaným keratinem, který proniká hlouběji do struktury vlasů a vymývá se pomaleji než keratin v čisté formě.

2. Zaměřte se na to, aby byl keratin v pozici na začátku nebo alespoň uprostřed seznamu složení produktu.

3. deálně si k ošetřování vlasů vybírejte přípravky bez obsahu síranů. Jejich vysoká koncentrace v běžně dostupných šamponech a dalších přípravcích způsobuje podráždění pokožky hlavy a nadměrné vysoušení vlasů.